sah2

Hakkımızda

 

Osmanlı İmparatorluğu’nun 500 seneden fazla hüküm sürdüğü Balkanlar kültürünü geleneklerini ve çok uluslu zengin tarihini , özellikle keşfedilmemiş bakir ve doğal güzelliğini sizlere tanıtmak amacıyla Makedonya’nın Başkenti Üsküp’te 2006 yılında faaliyete başlamıştır.

Balkan ülkelerinde ki siyasi belirsizliklerden kaynaklanan değişen şartlar ve sektörel trendleri günü gününe takip eden firmamız partneri olduğu acentalarına daima kaliteli hizmetleri  doğru ve güvenilir  tur paketlerini sunmaktadır. 

Tüm Balkan ülkelerinde Türkçe ve partner acentalar ihtiyacı doğrultusunda istenen dilleri konuşabilen tecrübeli rehberlerimiz eşliğinde en iyi konaklama,transfer  ve kaliteli Balkan mutfağının leziz tadına yerel müzik eşliğinde varmanızı sağlıyoruz.

Bademtour ; Kongre ve Fuar organizasyonları , incentive grupları, Belediye, Dernek ve Vakıf grupları, okullar, spor klüpleri maç ve kamp organizasyonlarında size en mükemmeli sunmaktadır.

Bademtour olarak Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine deneyimli personeliyle kaliteli hizmetine Balkanlardaki dostunuz olmaya devam edecektir.

 
 
Osmanlı yadigarı Balkanlardan sevgilerimizle..


Balkanlarda Hava Durumu

Ayın Oteli

We have 23 guests and no members online